Connecttech

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

Connect Tech, sağlam, küçük form faktör çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir donanım tasarım ve üretim şirketidir. Ürünlerimiz COM Express®, SMARC, Qseven, 3U VPX ve PC / 104 gibi çok çeşitli endüstri standartlarını desteklemektedir. Çevresel çözümlerimiz arasında Yönetilen Gigabit ve 10G Ethernet anahtarları, NVIDIA® GPU çözümleri, Dijital ve Analog I / O, CAN Denetleyicileri, Çok Bağlantı Noktalı Seri, FPGA, Adaptörler ve Güç Kaynakları bulunmaktadır.
Ayrıca, CTI bir dizi Sağlam Tablet sunmaktadır. “Off-the-shelf” bir seçenek olmadığında, Özel Tasarım ile uğraşmaya hazır bir çevik mühendislik ekibimiz bulunmaktadır. Connect Tech, yıldız müşteri desteği ile desteklenen kaliteli ve uygun maliyetli cihazlar sunmak için küresel bir üne sahiptir.

Esnek ve uygun maliyetli çözümler sunma geleneği, Connect Tech’in donanım ve yazılım tasarımı ve üretimi konusundaki uzmanlığı üzerine kurulmuştur.
Yine de yenilikçi tasarım, Connect Tech çözümünün sadece bir parçasıdır. Müşteri memnuniyetinin kaliteli ürün kadar önemli olduğu inancına dayanırız. Connect Tech, hem satış öncesi hem de satış sonrası üstün destek sağlayarak müşterilerle sağlam ilişkiler kurmaya çalışır.

Bu geleneği yenilikçi tasarımların gelecekteki gelişiminde sürdürmek ve iletişim kurduğumuz tüm müşterilerin beklentilerini aşmak Connect Tech’in hedefidir.

Ürünler