• VIEW FROM ANKARA OFFICE

     

    VIEW FROM ISTANBUL OFFICE

IMCA ve öncesini de içerecek şekilde uzun yıllara dayanan iş arkadaşlığı içinde olan Yönetim, şirketin başarılı performansında ve uluslarası düzeyde bir yapı olmasında en önemli faktörü oluşturmaktadır.

       

       

 

         

 

 

 

  

Cemal Alpay | Genel Müdür

Cemal Alpay 1988 yılından beri Türkiye Elektronik sektöründe özellikle Satış ve Pazarlama pozisyonlarında farklı görevler aldı. Yaklaşık 15 yıl çalışmış olduğu bir önceki şirketinden ayrılarak 2002 yılında IMCA’ yı kurdu. IMCA’ nın gelişiminin her adımında her görevde yer alan Cemal şirketin bugünkü politikalarının ve yönünün belirlenmesinde temel rolü oynamaktadır.

 1988 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1991 yılında da İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünden mezun olan Cemal Alpay, İngilizce bilmektedir.

 

 

                                               

 

          

Cengiz Karaosmanoğlu | Genel Müdür Yardımcısı, Teknik

1982’ de İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden Lisans, 1985’ de ise Yüksek Lisans diploması alan Cengiz Karaosmanoğlu ’87 yılına kadar Üniversite bünyesinde Araştırma Görevlisi olarak yer aldı.

1987’ den bu yana Elektronik ve IT sektörlerinde Teknik Yönetici olarak görev alan Cengiz, derin teknik birikimi ile 2009’ dan beri IMCA’ ya Teknik Müdür olarak katkı sağlamaktadır.Karaosmanoğlu İngilizce bilmektedir.

   

 

 

Halil Çakan  | Mali Danışman

1987 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ nden mezun olan Halil Çakan ’95 yılına kadar farklı firmalarda çalışmalarını sürdürmüştür. Halil Çakan Serbest Mali Müşavirlik Ofisindeki ekibi ile birlikte 1995 yılından beri seçili müşterilerine kaliteli danışmanlık hizmeti veren Halil, aynı zamanda farklı şirketlerde bağımsız Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelikleri de yapmaktadır.  

Halil Çakan 2011 yılından bu yana İMCA’ ya Mali İşler konusunda danışmanlık vermektedir.

   

   

   

   

                          

 

 

 

Zeynep Arıkan | Ürün Grubu Yöneticisi

1999’ da ODTÜ’ den Elektronik Mühendisi olarak mezun olan Zeynep Arıkan,  2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi’ nde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Sonrasında Elektronik sektöründe Satış-Pazarlama ağırlıklı görev alan Zeynep, 2002’ den beri şirketin özellikle Tüketici Elektroniği ve Savunma Elektroniği alanlarındaki  yurtdışı bağlantılı teknik pazarlama ve ürün yönetimi görevlerini sürdürmektedir.   

 Zeynep ARIKAN İngilizce bilmektedir.

   

                                                                               

           

                                                   

Şahin Şenlik | Satış Müdürü , Elektronik

2010 yılında Ankara Üniversitesinden  Elektronik Mühendisi olarak mezun olan Şahin Şenlik, 2011’de IMCA’ya katılmıştır.

Şahin, satış ve pazarlama konularında farklı görevler aldıktan sonra 2015 yılında şirketin Elektronik Ürünler Satış Müdürü pozisyonuna gelmiştir.

 Şahin Şenlik İngilizce bilmektedir.

   

                                                                                                                                                      

         

İsmail Güler | Satış Müdürü , Mekanik

2010 yılında Ankara Üniversitesinden  Elektronik Mühendisi olarak mezun olan İsmail Güler, 2014 yılına kadar satış-pazarlama ağırlıklı olarak elektrik sektöründe görev almış, 2014’ de ise IMCA’ ya katılmıştır.  

 İngilizce bilen İsmail, Mekanik Ürünler Satış Müdürü olarak çalışmaktadır.

                               

KATALOGLAR