• VIEW FROM ANKARA OFFICE

     

    VIEW FROM ISTANBUL OFFICE

IMCA ve öncesini de içerecek şekilde uzun yıllara dayanan iş arkadaşlığı içinde olan Yönetim, şirketin başarılı performansında ve uluslarası düzeyde bir yapı olmasında en önemli faktörü oluşturmaktadır.

Cemal Alpay | Genel Müdür

Cemal Alpay 1988 yılından beri Türkiye Elektronik sektöründe özellikle Satış ve Pazarlama pozisyonlarında farklı görevler aldı. Yaklaşık 15 yıl çalışmış olduğu bir önceki şirketinden ayrılarak 2002 yılında IMCA’ yı kurdu. IMCA’ nın gelişiminin her adımında her görevde yer alan Cemal şirketin bugünkü politikalarının ve yönünün belirlenmesinde temel rolü oynamaktadır.

 1988 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 1991 yılında da İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünden mezun olan Cemal Alpay, İngilizce bilmektedir.

 

 

Cengiz Karaosmanoğlu | Genel Müdür Yardımcısı, Teknik

1982’ de İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden Lisans, 1985’ de ise Yüksek Lisans diploması alan Cengiz Karaosmanoğlu ’87 yılına kadar Üniversite bünyesinde Araştırma Görevlisi olarak yer aldı.

1987’ den bu yana Elektronik ve IT sektörlerinde Teknik Yönetici olarak görev alan Cengiz, derin teknik birikimi ile 2009’ dan beri IMCA’ ya Teknik olarak katkı sağlamaktadır.
Cengiz Karaosmanoğlu İngilizce bilmektedir.

   

 

 

Halil Çakan  | Mali Danışman

1987 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ nden mezun olan Halil Çakan ’95 yılına kadar farklı firmalarda çalışmalarını sürdürmüştür. Halil Çakan Serbest Mali Müşavirlik Ofisindeki ekibi ile birlikte 1995 yılından beri seçili müşterilerine kaliteli danışmanlık hizmeti veren Halil, aynı zamanda farklı şirketlerde bağımsız Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelikleri de yapmaktadır.  

Halil Çakan 2011 yılından bu yana IMCA’ ya Mali İşler konusunda danışmanlık vermektedir.

   

;

Nazlı Selçuk | Mali İşler Yöneticisi

2008 yılında Atılım Üniversitesi İşletme bölümünden  mezun olan Nazlı Selçuk, 2016’da IMCA’ya katılmıştır.

Nazlı, muhasebe ve denetim konularında farklı görevler aldıktan sonra 2016 yılında şirketin Mali İşler Yöneticisi pozisyonuna gelmiştir.

   

Zeynep Arıkan | Ürün Grubu Yöneticisi

1999’ da ODTÜ’ den Elektronik Mühendisi olarak mezun olan Zeynep Arıkan,  2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi’ nde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Sonrasında Elektronik sektöründe Satış-Pazarlama ağırlıklı görev alan Zeynep, 2002’ den beri şirketin özellikle Tüketici Elektroniği ve Savunma Elektroniği alanlarındaki  yurtdışı bağlantılı teknik pazarlama ve ürün yönetimi görevlerini sürdürmektedir.   

 Zeynep Arıkan İngilizce bilmektedir.

   

Şahin Şenlik | Satış ve Pazarlama Direktörü

2010 yılında Ankara Üniversitesinden  Elektronik Mühendisi olarak mezun olan Şahin Şenlik, 2011’de IMCA’ya katılmıştır.

Şahin, satış ve pazarlama konularında farklı görevler aldıktan sonra 2015 yılında şirketin Elektronik Ürünler Satış Müdürü pozisyonuna gelmiştir.

 Şahin Şenlik İngilizce bilmektedir.

   

Emre Çırpan | Satış Müdürü 

2013 yılında Çankaya Üniversitesinden Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak mezun olan Emre Berkay ÇIRPAN, 2015 yılına kadar satış ve pazarlama konusunda elektrik sektörünün önde gelen şirketlerinden birinde görev almıştır. 2015 yılında ise IMCA’ya katılmıştır.

İngilizce bilen Emre Çırpan, IMCA Satış Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

KATALOGLAR