DD Motor

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

Dünyadaki direct drive motor teknolojisinin sebatkar araştırmacıları olarak, Dingxing Ruclen DC Motor İmalat Ltd. Şti 2011 yılında kuruldu. Şirket kurulduğundan bu yana, DC tork motorlarının geliştirilmesine odaklanan çekirdek teknoloji rotasını geliştirdi ve DC tork motorlar ile direct drive motorları alanında yenilikçiliğe, verimliliğe ve profesyonelliğe odaklandı.

Uzun yıllara dayanan araştırmalar ve direct drive motor teknolojisinin sürekli geliştirilmesi sayesinde, DC tork motorları düzinelerce adetlerde, 1000’den fazla ürün modeliyle, 0.02Nm’den 5000Nm’ye kadar bir tork aralığında geliştirildi. Motorlar çaplarına göre 23LYX’ten 430LYX’e kadar olan boyutlarda motor serileri üretildi.

Çin Devlet Konseyi tarafından ortaya konulan “Çin Malı 2025” politikasına aktif olarak yanıt veren firma, DDSM serisi sinüs dalgası fırçasız doğrudan tahrikli motorun son araştırma ve geliştirmesini yaparak Çin’deki bu boşluğu doldurdu. 2015 yılında bir çeşit sinüs dalgalı fırçasız direct drive motoru tasarladılar ve bu tasarım nedeniyle Hebei Endüstriyel Tasarımının Ödülünü birincilikle kazandılar. Yine 2016 yılında Baoding Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülünü üçüncülükle kazandılar. DDSM serisi sinüs dalgalı fırçasız direct drive motor, yüksek hassasiyetli CNC tezgahlarında, endüstriyel robot sistemlerinde, akıllı tarımda, fabrika otomasyonunda ve diğer birçok alanda yaygın olarak kullanılabilir. Firma optik ölçüm ve kontrol, uydu haberleşmesi, uzaktan algılama, İHA kabini, tank tareti ve tank şasisi gibi askeri alandaki müşteriler tarafından yaygın olarak tanınmaktadır.

Ürünler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!