Laptoplar

Tüm zorluklara uygunluk sağlar.

Tüm Durabook laptoplar tartışılmasız güvenlik, sarsılmaz dayanıklılık ve yüksek performans özelliklerine sahiptir. Windows işletme sistemine sahip olan bu laptopları normalde kullandığınız kişisel cihazlarınız kadar kolayca kullanabilirsiniz. Zorlayıcı şartlar için sağlam yapılmış olup, tüketici bilgisayarlarının güçlendirilmiş versiyonu değildir. Bu laptoplar sizin kurumunuz ve kullanım şartlarınıza özel tasarlanmıştır.

TÜM LAPTOPLAR

Tabletler

Amaçlarınıza uygun yapıldı.

Envanter yönetiminden denetleme görevlerine, günlük işlerinizi verimli ve doğru bir şekilde yerine getirmeye ihtiyacınız var. Durabook’un çok yönlü tabletleri, bu ihtiyaçlarınız karşılamak için, sizin endüstrinizin isteklerine göre özel olarak tasarlandı. Durabook tabletler; tartışılmaz güvenliği, dayanıklılığı ve performansı şık tasarım ile birleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

TÜM TABLETLER

Çok amaçlı tablet ve bilgisayarlarınızı

Keşfedin!

11.6 FHD Rugged Tablet

Birbirini dışlayan I/O ara yüzleri ve cihazlar arasındaki seçimi yapmak artık geçmişte kaldı. Durabook U11I sağlam tablet, her şeye sahip. U11I’ in sağlam ve kompakt dış yüzeyinde, benzeri görülmemiş sayıda üretkenlik özellikleri ve daha fazla genişlemek için bol bir boş alanı vardır.

Detayları gör
teklif al