Durabook

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

DURABOOK, Twinhead International Corporation’ın bir markasıdır. 2000 yılında, ilk askeri sınıf sağlam dizüstü bilgisayarlarını üretildi. Ardından 2002’de DURABOOK markasının tanıtımı yapıldı. DURABOOK serisi, zorlu mobil çözümler gerektiren geniş bir pazar yelpazesinde müşterilerin taleplerini karşılamak için hızla genişledi ve gelişti.

Bugün, rugged DURABOOK cihazları, ABD Silahlı Kuvvetlerinin çoğu şubesi, kamu güvenliği kurumları, çok sayıda saha servis organizasyonu ve petrol ve gaz, lojistik, otomotiv endüstrisi, sağlık hizmetleri ve kamu hizmetleri konusunda uzmanlaşmış şirketler de dahil olmak üzere dünya çapında sadık bir müşteri tabanına sahiptir.

1984’teki kuruluşundan bu yana halka açık bir Tayvan şirketi olan Twinhead International Corporation, bilgisayar endüstrisi için ürün ve çözümler geliştirme taahhüdüyle 35 yıldan fazla bir süredir bilgisayar cihazlarının tedarikçiliğini yapmaktadır.

Mükemmel mühendislik kabiliyeti, sıkı üretim kalite kontrolü ve ödünsüz müşteri odaklı hizmetler ile yenilikçi olan Twinhead, mobil sistemleri, taktiksel çözümleri, çevre birimlerini ve endüstriyel odaklı PC’leri ve ekranları kapsamaktadır.

Ürünler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!