LOWDE

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

2003 yılında kurulmuş bir firmadır. LOWDE-TITANIUM ©, titanyum ve alaşımlarını tedarik etme ve hammadde, işleme, boyutsal kontrol ve işleme süreçlerini tam olarak yönetme kapasitesine sahiptir.  Müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verir. Malzemeleri DIN 10204 3.1 sertifikaları ile birlikte sunmaktadır.

TİTANYUM, I-tartım ilişkisinin belirlediği uygulamalarda verim artışı sağlar. TİTANYUM alaşımı gr. % 44 oranında çelikten daha düşük bir ağırlığa sahip olan 5, vidalar için 10,9 çelik kalitesine benzer bir gerilme mukavemetine sahiptir. TİTANYUM büyük korozyon direncine sahip olmasının yanı sıra, kayda değer ağırlık tasarrufu sağlayan paslanmaz çeliğe benzer bir çekme dayanımı sunar.

Havacılık, tıp, vb. gibi sektörlerdeki her türlü tedarikle ilgilenirler. Bazı müşterileri: INTA (Ulusal Havacılık Teknolojileri Enstitüsü), LIDAX Mühendislik, SENER Mühendislik ve Sistemler, INDRA, MIER Haberleşme, TADA Havacılık Teknikleri Savunma ve Otomotiv , ERZIA Technologies, EGP Cihaz Kontrolleri, AZUREBIO, BITZ LÖTSYSTEME GmbH (Almanya), ABUL S.L.R. (Arjantin), AVRUPA (Şili), RAMBAL Paketleme Çözümleri (Kolombiya), ALETLER İşleme (Meksika), DMT Yucate Vida Toptan Dağıtımı (Meksika), ACTIVE SPACE Technologies (Portekiz), DELPHOS İmplant (Portekiz), Berardi Bulloneire (Portekiz) İtalya), FASTLOC (İtalya), FuruteTrial (İtalya), BOLT & NUT İmalatı (İngiltere), STAYINPHASE (İngiltere), DM TECH (Güney Kore), SONOVISION (Romanya), ASELSAN (Türkiye), BISCO INDUSTRIES (ABD), DAYTON- GRANGER (ABD) vb.

Ürünler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!