bigHead

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

Merkezi Zug, İsviçre’de bulunan küresel bir şirketler ağı olan Bossard Group’un bir parçası. Ağ, Avrupa, Amerika ve Asya-Pasifik’teki diğer bağlantı teknolojilerinde pazar lideri akranlarıyla uzmanlıklarını paylaşmalarına yardımcı olmaktadır. Bossard, 60’tan fazla lokasyonda 2000’den fazla şirketle işlerini yürütmektedir.

Gerçek işbirliği, güven talep ettiği için birbirimize ve ortaklarımıza açıklar.

Çalışkanlar çünkü müşterilerinin onlara güvendiğini biliyorlar.

Cesurlar çünkü hiçbir meydan okuma çok büyük değil ve yeni bir şey keşfetme cesareti alıyor.

İyimserler çünkü daha iyi bir gelecek yaratmak için birlikte çalışıyorlar.Tasarımcıların ve mühendislerin çok çeşitli endüstrilerdeki malzemeleri bağlamalarına yardımcı olurlar. Süper otomobillerden ve lüks yatlardan altyapı projelerine ve kamu hizmet kuruluşlarına kadar. Nerede karmaşık bir çakma mücadelesi görüyorsanız, büyük bir iş bulursunuz.

400 standart bigHeads arasından seçim yapın. Veya özel bir şeye ihtiyacınız olursa, sizi özel bir tasarım haline getirirler. Hangi seçenekle giderseniz gidin, size zaman kazandıracak ve üretim maliyetlerini düşürecek çok yönlü bir bağlantı elemanı elde edeceksiniz.

BigHead’in çalıştığı üretici grupları; Otomotiv, Deniz, Demiryolu, kamyon, otobüs ve özel araçlar, İnşaatEnerji, Genel sanayi, Havacılık ve savunma, Özel projeler… BigHead’in avantajları:

Geleneksel cıvatalardan %66 daha hafiftir

Cıvatayı ekstra bir kompozitte tutturmanız gerekmediğinden yer tasarrufu sağlar

Doğrudan kalıp aletinden daha hassas tespit yeri

İkincil tespit montajı olmadan daha hızlı işlem

Daha yüksek çekme ve burulma yükleri

Karmaşık görevler için tasarlanmış bir bağlantı elemanıdır.

Ürünler