yüksek teknoloji ürünler

Savunma, havacılık, uzay, ulaşım, iletişim, medikal ve endüstriyel alanlarına 100’den fazla üreticiden 1000’den fazla yüksek teknoloji bileşenleri sağlayan teknik distribütörüz.

Başarılı bir oluşumu hedefleyen IMCA, küresel elektronik ve elektromekanik üreticilerine ve Türkiye pazarındaki müşterilerine üst seviyede hizmet verme amacı ile 2002 yılında kurulmuştur. IMCA, 32 yıl pazar deneyimi bulunan dinamik yönetimi, çoğunluğu mühendislerden oluşan, eğitim seviyesi ve motivasyonu yüksek takımı, pazardaki uzmanlığı ile deneyimli, kurumsallaşmış bir organizasyondur.

IMCA’nın, her bir müşterisinin özel proje gereksinimlerini anlama taahhüdü ve talep edilen özelliklerin çoğunu hızlı bir şekilde karşılama becerisi, IMCA kimliğinin önemli bir unsurudur.

Ankara ve İstanbul’da bulunan ekibimizi, kapsamlı ürün bilgisi ve pazar deneyimine sahip mühendisler ve ürün uzmanları oluşturuyor.

birinci sınıf

ürünler & çözümler

güvenilir danışman

ürün ve çözüm seçiminde

hızlı

destek ve çözüm

uzmanlaşmış

tedarikçi

neden IMCA?

İyi eğitimli uzmanlar ve uzun süreli destek ile son teknoloji ürünleri zamanında teslim ederek tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer sağlamak genel amacımızdır.

Gelecekte ise benzersiz, katma değerli hizmetlerimizi; tüm endüstriyel paydaşlara global bir anlayışla ulaştırarak lider teknoloji üreticilerinin global çözüm ortağı olarak ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

yönetim kadromuz

cemal

alpay

genel müdür

cengiz

karaosmanoğlu

genel müdür yardımcısı, teknik

ahmet

arpaözü

genel müdür yardımcısı, operasyonlar

şahin

şenlik

grup satış direktörü

nazlı

selçuk

muhasebe müdürü

burcu

yapar

lojistik operasyonlar müdürü

mustafa

türgen

teknik satış müdürü

beril

aksoy

pazarlama müdürü

bağlı şirketler