EBG-Resistors

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

EBG, son derece uzmanlaşmış elektronik rezistif bileşenlere odaklanan önde gelen uluslararası elektronik bileşenler üreticisidir. EBG’nin şirket merkezi Avusturya’dadır. Ayrıca, Avrupa, ABD ve Doğu Asya’da operasyonel tesisleri vardır.

1977’den beri EBG, ürün portföyüne çok sayıda kaliteli elektronik bileşen eklemektedir. EBG Resistors, Avusturya fabrikasından, üretiminin% 85’inden fazlasını dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine ihraç etmektedir.

EBG, sıradan ürünler yerine yüksek teknoloji ürünü elektronik bileşenlerde uzmanlaşmıştır. EBG’nin dirençli bileşenleri, çok düşük ve kontrollü sıcaklık ve voltaj katsayıları, yüksek stabilite, yüksek sıcaklık operasyonları ve çok sıkı toleranslar gibi özellikleri sunmaktadır. Tüm ürünler Avrupa ve ABD askeri şartnamelerine göre geçerli çevresel gereksinimleri karşılar.

EBG direnç ürün serileri, özel METOXFILM formülasyonu ile yapılan çok çeşitli metal oksit ürünlerinden oluşur. Dairesel, silindirik, bölücü ve ağlar gibi farklı stil direnç seçenekleri sunmaktadır.

EBG, EN ISO 9001: 2008 sertifikalıdır. Müşteri tabanı, dünyanın dört bir yanındaki en iyi FORTUNE 500 şirketlerinden oluşmaktadır.

Ürünler