Motien

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

MOTIEN Teknoloji 1998’de kurulduğundan bu yana genç ama tecrübeli ve ekibe sahiptir. Modern yönetim sistemi ve gelişmiş tesisleri vardır. Son on yılda meslektaşlarının çabaları sayesinde, Motien markası bilinirliliği artmıştır ve kalite ve güvenilirliğin simgesi haline gelmiştir.

 

“Kendi Kendine Meydan Okuma” mottosuyla kendisini ana rakip olarak görmekte ve dünya çapında pazarda yer almayı hedeflemektedir. İnsan yaşamını iyileştirmek için bir yardım eli sağlıyor. Geçtiğimiz on yıl boyunca, MOTIEN, bazı tasarım mühendisleri ile küçük bir şirketten yaklaşık 240 çalışanı olan bir orta ölçekli şirket haline geldi. Pazarlama bölgesi Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya’yı kapsamıştır. Zamanında teslimat, rekabetçi fiyat ve mükemmel kalite bize tüm dünyada müşterilerden iyi bir izlenim edinmiştir.

 

Motien, şu anda 30’dan fazla DC / DC dönüştürücüsü, LED sürücüsü ve AC / DC dönüştürücü modülüne sahiptir. Ürünler modern elektronik ekipmanlarda yaygın olarak üretilmektedir: Ürünleri; endüstriler otomasyon ekipmanları, telekomünikasyon ekipmanları, enstrümanlar, ulaşım sistemi, tıbbi cihazlar vb. alanlarda yer almaktadır.

Ürünler