MPE

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

1925’te kurulan MPE, sektördeki yüksek performanslı EMC / EMP filtreleri ve kondansatörlerinin uzun süredir ayakta kaldığı ve kanıtlanmış bir tasarım, geliştirme ve üretim mirasına sahiptir. Bu miras boyunca, MPE, en yüksek kalite ve güvenilirlik düzeyini sağlamak için bir ün kazandı ve bu miras şimdi MPE’nin, pazara benzersiz bir çözüm yelpazesi sunabilmesini sağlamaktadır.

MPE’nin kapsamlı standart çekirdek ürün paketi, yüksek performanslı besleme kapasitörlerini kapsamaktadır; En son HEMP koruma filtresi yelpazesine kadar yüksek akım gücü, telefon, veri ve kontrol hattı filtreleri üretmiştir. Bu çekirdek aralığın dışında, MPE, daha fazla “uzman” gereksinimlerini karşılamak için çekilebilecek 20.000’den fazla tasarıma sahip bir kataloğa sahiptir. Ayrıca, MPE’nin hızlı geliştirme ve prototip oluşturma yeteneği, yeni tasarım gereksinimlerinin tamamen karşılanmasını sağlamaktadır.

MPE, hem EMCIA hem de EEF kuruluşlarının yerleşik bir üyesidir, çok sayıda ürün ve endüstri akreditasyonuna sahiptir ve ISO9001 sertifikalıdır.

MPE, 2002’den beri yönetim kurulu tarafından tamamen özel olarak sahip olunan ve Liverpool, İngiltere merkezli bir şirkettir. Geçtiğimiz 10 yıl boyunca devam eden büyümeyle birlikte, MPE şimdi milyonlarca sterlinlik ciro yapan bir şirkettir ve 55’in üzerinde personel istihdam etmektedir. MPE, ürettiği ürünlerin % 50’sini birçok bölgeye ve pazara ihraç edilmesini sağlayan iyi kurulmuş küresel bir müşteri tabanına sahiptir.

Ürünler