Havacılık, Savunma, Endüstriyel, Ulaşım, Otomasyon

ABD, 1989

NVIDIA® Jetson Embedded Computing Solutions

Diamond Systems’ın NVIDIA yerleşik çözümleri ailesi, NVIDIA Jetson Nano, NX ve AGX Xavier™ modüllerine dayalı, uygun maliyetli, sağlam ve I/O açısından zengin uçta yapay zeka bilgi işlem çözümleri sunar.

Ethernet Switches

Diamond Systems, çeşitli 1G ve 10G bağlantı noktası kombinasyonlarına sahip çeşitli küçük form faktörlü, yönetilen Katman 2+ anahtarlama ve Katman 3 yönlendirme/anahtarlama Ethernet anahtarları sunar.

Single Board Computers

Diamond Systems, endüstriyel ve askeri uygulamaların zorlukları için özel olarak tasarlanmış x86 teknolojisine dayalı bir dizi tek kartlı bilgisayar sunar.

Rugged Analog I/O Modules

Analog G/Ç modülleri, hem A/D hem de D/A işlevleri sağlayan PC/104, PCIe MiniCard ve FeaturePak form faktörde ürünlerini içerir.

Small Form Factor Digital I/O Modules

Dijital G/Ç modül ailesi, programlanabilir çift yönlü dijital G/Ç, sayaç/zamanlayıcılar, optoizole girişler ve röle çıkışları içerir.

Small Form Factor Communications Modules

Sağlam, geniş sıcaklık İletişim Modülleri, standart ve optoizole RS-232/422/485 seri arabirimler, Ethernet, CAN veri yolu, GPS ve dijital G/Ç işlevleri içerir.

MERCATOR II

Mercator II PC/104-Plus modülü, kompakt ve dayanıklı PC/104 biçiminde 4 adet PCI tabanlı 10/100 Ethernet bağlantı noktasını kullanıcı tarafından yapılandırılabilen 24 dijital G/Ç hattıyla birleştirir.

DS-MPE-GE210

DS-MPE-GE210, yerleşik ve OEM uygulamalarında herhangi bir sisteme ekstra bir Ethernet bağlantı noktası eklemek için ideal olan sağlam, düşük maliyetli bir Gigabit Ethernet PCIe MiniCard modülüdür.

JANUS-MM-LP

Janus-MM-4LP-XT G/Ç modül ailesi, iki veya dört opto-izole CANbus 2.0B bağlantı noktası artı 16 dijital G/Ç hattı sunar.

DS-MPE-CAN2L

DS-MPE-CAN2L, gömülü ve OEM uygulamalarında CAN genişletme için ideal olan sağlam, düşük maliyetli bir çift bağlantı noktalı CAN 2.0 PCIe MiniCard modülüdür.

PC/104 DC/DC Power Supplies

Diamond, 218 W’a kadar çıkış gücü, çoklu çıkış voltajları ve sabit ve değişken voltaj girişleri seçenekleri sunan çok çeşitli sağlam, geniş sıcaklıklı, PC/104 boyutlu DC/DC güç kaynakları sunar.

Nasıl yardımcı olabiliriz?