Endüstriyel, Otomasyon, Havacılık

ABD, 1977

Power Resistors

Düşük endüktif kalın film güç dirençleri, kompakt tasarımları sayesinde dar alanlarda kullanılabilir. Güç zirvelerini düzenlerler ve endüstriyel makinelerde ve tramvay ve lokomotif gibi araçlarda kullanılan elektrik motorlarının dönüş hızını kontrol etmeye yardımcı olurlar. Güç dirençleri, doğru akım bazında üretilen enerjinin iletilmesine yardımcı olur.

Cylindrical High Voltage Resistors

EBG’ler yüksek voltaj dirençleri, ölçüm cihazlarındaki voltajı düzenler. Sonuç olarak, kolay ve uygun maliyetli bir ölçüm yöntemi sağlarlar. Düşük endüktif yüksek gerilim dirençleri, X-ray ekipmanı, laboratuvar ekipmanı ve havacılık teknolojisi gibi yüksek kaliteli makineler için güç kaynaklarında önemli bir rol oynar.

High-Voltage Flat Resistor

Yüksek voltajlı düz dirençler ayrıca ölçüm cihazlarındaki voltajı da düzenler. Sonuç olarak, kolay ve uygun maliyetli bir ölçüm yöntemi sağlarlar. Bu nedenle, bu dirençler, x-ışını üniteleri, laboratuvar ekipmanları veya havacılık mühendisliği alanındaki uygulamalar gibi güç kaynağı cihazlarında önemli bir rol oynamaktadır.

High Voltage Dividers and Network Resistors

Tüm ürünler, mümkün olan en yüksek hassasiyet ve kararlılıkla karakterize edilir. Yüksek voltaj bölücüler ve ağ dirençleri için çok çeşitli tasarım ve boyutlar geliştirilmekte ve üretilmektedir. Bu bileşenler çeşitli ölçüm uygulamalarında kullanılmaktadır.

Shunts

Şönt dirençler, yüksek yalıtım direnci ve düşük sıcaklık katsayıları ile karakterize edilir. Dört terminalli Kelvin bağlantılı üç farklı performans kategorisinde mevcutturlar. Akım ölçümü ve güç izleme için şöntler kullanılır.

High-Precision Metal Film Resistor

Metal film dirençler; ohm değerleri, sıcaklık katsayısı ve uzun süreli kararlılık açısından yüksek hassasiyet ile karakterize edilir. Karşılık gelen güç kategorilerine sahip farklı tasarım seçenekleri, MIL standartlarına göre test edilmiş radyal ve eksenel tasarımlar dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsar.

Ultra High Precision Resistor

Ultra yüksek hassasiyetli dirençler, minimum voltaj direnç katsayısını (VCR) korurken +/-5 ppm’ye kadar termal direnç katsayısına (TCR) sahiptir.

Bu yüksek hassasiyetli ve son derece kararlı dirençler, tıp teknolojisindeki elektrik ve güç kaynağı sistemlerinde başarıyla kullanılmaktadır.

Custom Designed and Individual Resistors

Yalnızca kalın film teknolojisindeki çözümler değil, aynı zamanda farklı paslanmaz çelik modellerdeki belirli dirençler de ilgili uygulamalar için özel olarak üretilir. Bireysel düşük hacimli seriler de memnuniyetle karşılanır – böylece ürününüzün ve projenizin başarısına ideal bir şekilde katkıda bulunan dirençler alırsınız.

Carbon Disc Resistors

Karbon disk direnci, güç elektroniği işindeki birçok uygulama için en uygun çözümü sağlamak üzere geliştirilmiştir. Dirençler endüktif değildir ve geçici yüksek voltaj darbelerine dayanabilir. Bu karbon disk dirençleri, boşaltma fren devrelerinde, aşırı gerilim koruması ve deşarj uygulamalarında kullanılır.

Nasıl yardımcı olabiliriz?