Uzay, Savunma, Endüstriyel, Telekomünikasyon & Haberleşme

ABD, 1947

Power

Common Mode Chokes

iNRCORE’un SLIC ve POGO Serisi ortak mod bobinleri, MIL-PRF-27 Sınıf 6 gerekliliklerini karşılamak için sağlamlaştırılmış yapıya sahiptir.

Power Inductors

4 adet sağlamlaştırılmış PCB montaj klipsi içeren korumalı tambur çekirdekli indüktörler, şok ve titreşim gereksinimleri olan uygulamalarda üstün performansa sahiptir. SLIC, SLED ve POGO serisi toroid güç indüktörleri sağlamlaştırılmış bir yapıya sahiptir.

Gate Drive Transformers

iNRCORE’un kapı tahrikli transformatörleri, MIL-PRF-27 Sınıf 5 gerekliliklerini karşılayacak şekilde sağlamlaştırılmıştır.

Current Sense Transformers

iNRCORE’un akım algılama transformatörleri, çekirdek yarılarının güvenli bir şekilde bağlanması için ek bir klipse sahiptir. 35A’ya kadar akım değerleri mevcuttur.

Planar Transformers

iNRCORE’un yüksek frekanslı düzlemsel transformatörleri ve indüktörleri, şok ve titreşim gereksinimleri olan uygulamalarda üstün performansa sahip, güvenli kart montajı için 2 ek klips içerir.

Signal

Baluns

iNRCORE’un yüksek frekanslı balunları SMPTE-292M ve SMPTE-424M/425M uygulamalarının yanı sıra standart test ekipmanları için tasarlanmıştır. 50Ω / 75Ω topraklanmış dengesiz sinyalleri 100Ω /150Ω dengeli diferansiyel sinyallere (veya tam tersi) dönüştürürler. Ayrık yüzeye montaj bileşenleri ve konnektörlü modüller mevcuttur.

MIL-STD-1553 Data Bus Couplers

iNRCORE’un MIL-STD-1553 Veri Yolu Bağlayıcıları, test uygulamaları için geliştirilmiştir. MIL-PRF-21038/27 ve 58,5 Ω endüktif olmayan dirençlere göre MIL-STD-1553 transformatörlerini entegre ederler. iNRCORE’un kuplörleri 1, 2, 3 veya 4 saplamalı olarak mevcuttur.

Data Isolation Transformers

iNRCORE’un Copperhead Serisi Veri Yalıtım Transformatörleri çeşitli veri iletim ve alma uygulamalarını destekler. Veri hızı 265 Mbps’den 3200 Mbps’ye kadar değişir. Bu parçalar tek veya çift transformatörü tek bir kompakt pakette birleştirir.

Delay Lines

iNRCORE, MIL-PRF-83531’e göre QPL olmayan pasif gecikme hatları ve MIL-PRF-83532’ye göre QPL aktif gecikme hatları sunar. Standart toplam gecikme değerleri 25nS ila 500nS arasında değişir ve kademe gecikme değerleri 5nS ila 100nS arasındadır. SIP, DIP, SMT paketleri mevcuttur.

Ethernet Transformers

iNRCORE’un ayrık Ethernet Transformatörleri, MIL-PRF-21038 çevre gereksinimlerini karşılamak için transfer kalıplama veya dökme dolgulu yapıyla sağlamlaştırılmıştır. AFDX (Avionics Full Duplex Switched Ethernet), TTE (Zamanla Tetiklenen Ethernet) ve PoE (Power over Ethernet) dahil IEEE 802.3x dahil olmak üzere çeşitli Ethernet protokollerini desteklerler.

MIL-STD-1553 Transformers

iNRCORE’un QPL ve QPL Olmayan MIL-STD-1553 transformatörleri MIL-PRF-21038’e göre tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir ve MIL-STD-1553 verileri aracılığıyla kısa saplamalı ve/veya uzun saplamalı iletişime sahip tüm önemli 1553 alıcı-vericilerini destekler otobüs. iNRCORE, çeşitli paketler, konfigürasyonlar ve mevcut ürün test seviyeleriyle piyasadaki en eksiksiz MIL-STD-1553 transformatör hattına sahiptir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?