Havacılık, Savunma, Endüstriyel, Ulaşım, Telekomünikasyon & Haberleşme

İngiltere, 1925

Power Line EMC Filters

AC & DC, standart, genişletilmiş, düşük sızıntı, ultra düşük sızıntı, TEMPEST ve 400Hz tasarımları dahil olmak üzere hem tek hem de üç fazlı seçeneklerde yüksek performanslı filtre çeşitleri.

HEMP & IEMI Filters

Darbe performansı için tasarlanmış ve MIL-STD-188-125 ile tamamen uyumlu yüksek performanslı güç, telefon ve kontrol filtreleri.

Feedthroughs

AC ve DC aralıkları, standart, yüksek ve genişletilmiş aralıklı (10 A’den 500 A’e kadar) performans geçiş filtreleri.

Equipment Filters

1A’dan 100A’e kadar akım değerlerine sahip yüksek performanslı, genel amaçlı, tek ve üç fazlı ekipman filtreleri.

TEMPEST Filters

SDIP-29 ile uyumlu korumanın ve SDIP-27’ye göre ekipman sertleştirmenin gerekli olduğu TEMPEST uygulamalarında kullanım için yüksek performanslı filtre çeşitleri.

 

Control Line Filters

Korumalı oda ve genel kurulumlarda hem AC hem de DC kontrol hatlarının filtrelenmesi için uygun tek ve çok hatlı filtre çeşitleri.

Telephone Line Filters

Analog telefon devrelerini korumalı odalara ve iletişim merkezlerine taşımak için tasarlanmış ve ayrıca bilgi güvenliği uygulamaları için sıralı filtreler olarak kullanılan bir dizi yüksek performanslı iletişim filtreleri.

Data Line Filters

Dijital veri devrelerini korumalı odalara veya iletişim merkezlerine taşımak için tasarlanmış ve ayrıca bilgi güvenliği uygulamaları için sıralı filtreler olarak kullanılan bir dizi yüksek performanslı iletişim filtreleri.

Vehicle Filters

Standart ve özel varyantlar dahil olmak üzere araç platformlarında kullanım için özel olarak tasarlanmış ve hem şasi montajı hem de bölme montajı seçenekleri sunan bir dizi EMC filtreleri.

Ceramic Filters (MSKs)

Güç hatları ve sinyal hatlarının filtrelenmesi için uygun, hermetik olarak kapatılmış seramik filtreler serisi. Standart olarak üç varyant mevcuttur ve son 30 yılda 100.000’den fazla ünite üretilmiş ve hizmete sunulmuştur.

Filtered Connectors

Birçok konektör üreticisinden temin edilebilen birçok mevcut konektör formatına EMC bastırma düzeylerini dahil etme veya alternatif olarak konektör üreticisinin mevcut formatlarını MPE’nin geçiş aralıklarına bir arayüz olarak dahil etme yeteneği.

Nasıl yardımcı olabiliriz?