Havacılık, Savunma, Endüstriyel, Ulaşım, Otomasyon

İsviçre, 2001

Endüstriyel 2.5″ SATA SSD

Fiziksel bir SATA arabirimine sahip tipik bir 2.5 inç SSD’de hem bir SATA veri konektörü (masaüstünde ana karttaki SATA bağlantı noktalarından birine bağlanır) hem de daha geniş, bıçak benzeri “SATA tarzı” bir güç konnektörü bulunur.

M.2 SATA

M.2, sakız çubuğuna benzeyen bir SSD formudur.

PCIe SSD Modülleri

PCIe SSD (PCIe yarı iletken sürücü), bir bilgisayarı çevre birimlerine bağlayan yüksek hızlı bir genişletme kartıdır.

CFast Kartları

CFast kartlar, küçük form faktörleri, yüksek dayanıklılık ve darbeye, titreşime, aşırı sıcaklıklara (-40°C ila +85°C) ve zorlu çevre koşullarına dayanma yeteneği gerektiren uygulamalarda hem HDD’lerin hem de CompactFlash kartların yerini alabilir.

Endüstriyel SD Hafıza Kartları

Secure Digital (SD) bellek kartları, navigasyon sistemlerinde olduğu gibi salt okunur uygulamalardan, video kaydı veya veri kaydı için önyükleme ortamı olarak kullanıma kadar endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında yaygın bir kullanıma sahiptir.

microSD Hafıza Kartları

SD kartların mikro formu.

USB Ürünleri

USB Flash Sürücüler, gömülü ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı, güvenilir bir USB depolama çözümüdür.

2 PCIe BGA

DRAM desteğine ve 4 şeride kadar çalışma moduna sahip bir PCIe 3.1 /NVMe 1.3 ürünü, modern uygulamalar için hem yüksek performans hem de kısa gecikme süresi sunar.

Nasıl yardımcı olabiliriz?