So.Ge.In

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sayfası

SO.GE.IN. S.R.L. 1978 yılında kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Deniz, sivil ve endüstriyel uygulamalar için elektro-servo-hidrolik ve elektro-mekanik sistemler tasarlamakta ve üretmektedir.

Faaliyetinin başlangıcından bu yana, SO.GE.IN. minyatür joystick, uzaktan kumanda ve simülatörler için düğmeler gibi yurtiçi ve yurtdışı pazarlar için özel ürünler geliştirmektedir.

Uzaktan kumanda için minyatür joystick ve düğmeler uluslararası nitelikler kazanmış ve spesifik ve uluslararası özelliklere göre üretilmiştir.

Sistemin Lagrangian koordinatlarının iki eksenini kontrol eden minyatür joystickler, olağanüstü başarı elde etmiştir ve hem ulusal hem de uluslararası lider şirketler tarafından kullanılmaktadır.

SO.GE.IN, prototiplerin gerçekleştirilmesinde güvenilir ve maliyet-rekabetçi ürünlerin yanında, uzaktan kumanda cihazları alanında müşterinin taleplerine en iyi çözümleri belirleme, geliştirme ve teklif etme konusunda maksimum esneklik ile tasarım ve üretim yetenekleri sunmaktadır.

Çift eksenli kuvvet transdüserleri ile, hareket kontrolü için minyatür joystick, SO.GE.IN üretiminin odağını temsil eder.

Ürünler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!