Staco Systems

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sayfası

60 yıldan uzun bir süredir, havacılık ve savunma alanındaki en büyük isimler, kritik kokpit kontrol sistemleri için tercih edilen sağlayıcı olarak Staco Systems’a güvenmektedir. Rakipler gelip gitse de, Staco, optikte benzersiz gelişmeler, ağırlık azaltma ve minyatürleştirme dahil olmak üzere üstün mühendislik ve sürekli teknoloji geliştirme ile güçleniyor. Bu teknik üstünlük, bir müşteri sorununu çözmek veya müşteri şartnamesini karşılamak için tasarlanan ve üretilen benzersiz özel çözümler ile şirketin standart tekliflerini sürekli olarak geliştirmesine yol açtı.

Şirket 1958’de Costa Mesa, Kaliforniya’da kuruldu ve Güney Kaliforniya’da bulunan birçok havacılık ve savunma şirketine hizmet verdi. Bugün, satış temsilcilerimiz 35’ten fazla ülkede bulunmaktadır.

En zorlu endüstrilere – askeri, havacılık, gemi ve hassas endüstrilere satış – Staco Systems genişleme, müşterileri için özel çözümler yaratmadaki kaliteye bağlılıktan kaynaklanmaktadır. Ürünlerimiz AS9100 ve MIL-SPEC dahil olmak üzere çok sayıda standart panoları, askeri ve tedarikçi sertifikaları ile belgelendirilmiştir.

Başlangıçta Staco Switch olarak bilinen şirket, 1960 yılında Fokker F-27’de kullanılan ilk Series 30 anahtarını da içeren ışıklı buton ekranlı anahtarlar sunarak başladı. Bu ürünlerin dünya çapındaki önde gelen sağlayıcılarından biri olmaya devam ediyoruz. Staco Systems ürün paketi sürekli genişliyor ve artık sağlam klavyeler ve tuş takımları, elektronik kontrol cihazları, panel montajları ve kenar aydınlatmalı paneller içeriyor.

Staco Systems’ın merkezi, Irvine, Kaliforniya’da, Avrupa ve Asya’da uluslararası satış ofisleri bulunmaktadır.

Ürünler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!