pSemi

  • Ürünler
  • Hakkında
  • Web Sitesi

pSemi, 30 yıllık teknoloji geliştirme mirasına ve üst sıradaki fikri mülkiyet (IP) portföyüne dayanıyor. pSemi 1988 yılında kuruldu ve 2013 yılında Murata Manufacturing Company ile işbirliği ve kaynak anlaşması imzaladı ve iki milyarıncı çipini teslim etti.

pSemi’nin ürün portföyü artık güç yönetimi, bağlı sensörler, optik alıcı-vericiler, anten ayarı, güç amplifikatörleri ve entegre RF önyüzlerini kapsamaktadır.

pSemi, akıllı telefonlar, baz istasyonları, endüstriyel, otomotiv, veri merkezleri, IoT cihazları ve sağlık hizmetleri için gelişmiş modüllere entegre edilmiş akıllı ve verimli yarı iletkenler üretmektedir.

pSemi UltraCMOS teknolojisi, izolatörde (SOI) patentli, gelişmiş bir silikon formudur. Mükemmel RF ve mikrodalga özellikleri ile SOI, entegrasyon için ideal bir alt tabakadır. Yüksek hacimli CMOS (en yaygın kullanılan yarı iletken teknoloji) ile eşleştirildiğinde, sonuç diğer karışık sinyal işlemlerine kıyasla üstün performans sunan güvenilir, tekrarlanabilir bir teknoloji platformudur.

Ürünler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!