Havacılık, Savunma, Endüstriyel, Ulaşım, Otomasyon

Almanya, 2005

COM HPC

COM-HPC form faktör standardı, yüksek performanslı bilgi işleme için modül üzerinde bilgisayardır, yüksek G/Ç ve bilgisayar performans düzeylerini hedefler.

COM Express Type 7

COM Express Type 7, yalnızca düşük güç tüketimine izin veren ancak yüksek bilgi işlem performansı ve iletişim verimi gerektiren gelişmiş mikro sunucuları ve diğer sunucu Tipi uygulamaları desteklemek için dört adet 10G Ethernet bağlantı noktası ve toplam 32 PCI Express hattı için tüm ses ve video arabirimlerini değiştirir.

COM Express Type 6

COM Express Temel boyut Tip 6, piyasadaki en popüler ve yaygın olarak kullanılan modül üzerinde bilgisayar form faktörüdür. Ortak x86 tabanlı silikonun özellik setiyle yakından eşleşen pin çıkışlarıyla, iki COM Express konektör, 75 watt’a kadar tasarımlara izin verir. Tip 6 pin çıkışı, tıp, oyun, test ve ölçüm ve endüstriyel otomasyon gibi uygulamaları hedefleyen çoklu modern ekran çıkışlarına güçlü bir şekilde odaklanır.

COM Express Type 10

COM Express Type 10 Mini (84 x 55 mm, kredi kartı boyutu), mobil uygulamalar için grafikleri ve optimize edilmiş G/Ç sayısını desteklerken, ultra düşük güç tüketimiyle giriş seviyesi işleme yeteneğine sahiptir.

SMARC

SMARC modülü, boyut, ağırlık, güç ve maliyet (SWaP-C) açısından son derece hassas uygulamalar için dış uçta bile dijital dönüşümü mümkün kılmak üzere tasarlanmıştır.

QSeven

En yeni mobil çip teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş yeni nesil ultra mobil yerleşik işlemcileri hedefleyen Qseven® formatı, düşük güç tüketimini ve küçük boyutu aynı anda sağlar . Sektörün en yeni işlemcilerinin küçük form faktöründen yararlanan Qseven® formatı, yalnızca 70 x 70 mm² veya 40×70 mm² boyutlarında bir modülde sağlanan yüksek performanslı bilgi işlem gücü sunar.

Mini ITX

Mini-ITX, otomobiller, alıcı kutuları ve ağ cihazları gibi küçük alanlarda nispeten düşük maliyetli bilgisayarları desteklemek için tasarlanmış kompakt bir anakart yapılandırmasıdır.

PICO ITX

Pico-ITX, çok küçük bilgisayar anakartları için bir boyut ve şekil özelliğidir. Pico-ITX anakartlar yaklaşık 3,9 inç x 2,8 inç (10 cm x 7,2 mm) boyutlarındadır, bu da onları çoğu masaüstü bilgisayarda bulunan anakartlardan kat kat daha küçüktür.

3.5” SBC

3,5 inç tek kartlı bilgisayar (SBC), endüstriyel standartta 5,7″ x 4″ ölçülerinde küçük bir form faktörü üzerine inşa edilmiş eksiksiz bir bilgisayardır.

Nasıl yardımcı olabiliriz?