Havacılık, Savunma, Endüstriyel, Ulaşım, Otomasyon

İsveç, 1997

Nautiz X81

Ultra sağlam elde taşınır cihaz, zorlu çalışma ortamlarında üretken olmanızı sağlar. Çok yönlü tasarım, kullanışlı genişletme kapağı sistemini kullanarak barkod tarama eklemenize ve hatta 3. taraf çözümlerden yararlanmanıza olanak tanır. Ayrıca, eksiksiz bir aksesuar ekosistemi, Nautiz X81’i özel iş rutininizde kullanmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlar.

Nautiz X2

4.7″ 1D/2D barkod tarayıcılı Dayanıklı Android Tablet.

Nautiz X41

Nautiz X41, ihtiyacınız olan özelliklerle standart olarak üretilmiştir; telefon olarak kullanılabilir veya WLAN, BT, 4G/LTE ve NFC üzerinden veri gönderip alabilir.

Nautiz X6

Nautiz X6 ultra sağlam Android phablet, hassas, sürekli kullanılabilir konum ve zaman bilgileri için üstün bir GNSS alıcısı ile ölçme ve CBS gibi zorlu uygulamalar için idealdir.

Nautiz X9

Nautiz X9 ultra sağlam bilgisayar, bir saha çalışanının karşılaşabileceği her türlü ortamın üstesinden gelebilecek sağlam bir Android PDA’dır.

Algiz 10XR

Algiz 10XR dayanıklı Windows tablet için olası uygulamalar neredeyse sonsuzdur. Özel bir u-blox alıcısı ve yonga seti ile uzun ömürlü, çalışır durumda değiştirilebilir piller ekledik.

Algiz RT10 RTK

Algiz RT10 RTK sağlam Android tablet, Gerçek Zamanlı Kinematik (RTK) GPS tablet entegredir ve son derece hassas konum verilerine ihtiyaç duyan CBS ve haritalama profesyonelleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Algiz RT10

Algiz RT10, mobil profesyoneller için eksiksiz bir ekosistem sunar.

Algiz RT8

Algiz RT8, saha çalışması verimliliğini artırmak için özel olarak üretilmiş benzersiz bir 8 inçlik Android tablet bilgisayardır.

Algiz 8X

Ultra mobil Algiz® 8X dayanıklı tablet, en zorlu ortamlarda güçlü bilgi işlem ile üstün güvenilirliği birleştirir.

Algiz 10X

Güçlü Algiz® 10X dayanıklı tablet, gelişmiş bir teknoloji sunar ve hava koşullarına ve sert kullanımlara dayanabilir – günümüzün mobil iş gücü için mükemmel bir eşleşme.

SP500X

SP500X, basit verimlilik oluşturmak için gelişmiş teknolojiyi kullanır.

RS60

RS60 yüzük tarayıcı; Android yüzük kontrolü uygulaması, barkod veya NFC seçeneği kullanılarak bir mobil bilgisayarla kolayca eşleştirilebilir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?