Uzay, Havacılık, Savunma, Telekomünikasyon & Haberleşme

ABD, 1961

Amplifiers

Çıkış gücü gerekli LO frekans aralığında ise, tüm Marki yükselteçleri uygun LO sürücüleri olmaktadır.

Baluns

Test ve ölçüm ve yüksek hızlı analogdan dijitale arabirim uygulamaları için geniş bant, mikrodalga frekans balunları ve balun transformatörleri.

Bias Tees

Bias tee, yüksek frekanslı bir sinyale bir DC voltajı uygulama veya tespit etme yeteneği sunar. Bir bias T’nin önemli özellikleri arasında ekleme kaybı, ekleme kaybı düzlüğü, grup gecikme düzlüğü ve yüksek frekans ile ortak bağlantı noktaları arasındaki geri dönüş kaybı yer alır.

Couplers

Kullanıcının belirli bir bağlantı faktörü ile bir iletim hattındaki gücü örneklemesine izin verir. En önemlisi, yönlü bir kuplör (ideal olarak) gücü yalnızca bir yönde örnekleyerek ileri ve geri hareket eden sinyaller arasında ayrım yapacaktır.

Equalizers

Bir sistemde doğal olarak bulunanların tersine frekansa bağlı kayıpları ortaya çıkarmak için tasarlanmış filtre tipi. Tipik bir frekans karakteristiğine sahip bir sisteme takıldığında, sistemin geniş bant ekleme kaybını eşitler.

Filters

Filtreler, sinyal işlemenin temel bir bileşenidir. Sinyalleri kendi geçiş bantları içinde iletirler ve geçiş bandı dışındaki sinyalleri reddederler.

Hybrids

Dörtlü veya 90˚ hibrit, iki çıkış arasında 90˚ (π/2 radyan) faz kayması oluşturan özel bir güç ayırıcı türüdür. Bu faz kayması hem geniş bant (bir gecikme hattının aksine) hem de görecelidir (çıkışlar arasında).

IQ Mixers

Bir IQ mikseri, RF (veya LO) bağlantı noktalarının bir eş fazlı güç bölücü ile bağlanması ve LO (veya RF) bağlantı noktalarının bir dördün hibrit ile bağlanan iki karıştırıcıdan oluşur. İki IF bağlantı noktası, faz içi inşa edilmesi için I ve 90° faz dışı kullanılması için Q kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Mixers

Mikrodalga karıştırıcılar, elektromanyetik sinyallerin frekansını çevirir. Marki, dünyadaki en yüksek performanslı RF ve mikrodalga mikserlerini yaratma konusunda devam eden bir mirasa sahiptir.

Multipliers

Çoğaltıcı, giriş sinyali frekansının tamsayı katlarında çıkış sinyallerini verimli bir şekilde üreten doğrusal olmayan bir cihazdır.

Power Dividers

RF/mikrodalga güç bölücü, bir giriş sinyalini iki eşit ve aynı (yani faz içi) sinyale böler. Ortak bağlantı noktasının çıkış olduğu ve iki eşit güç bağlantı noktasının giriş olarak kullanıldığı bir güç birleştirici olarak da kullanılabilir.

Attenuators

Onlarca yıllık mikrodalga montaj deneyimini gelişmiş MMIC tasarımlarıyla birleştiren Marki Microwave, piyasadaki diğer tüm çözümlerden daha iyi güvenilirlik ve daha düşük fiyatlandırma ile 110 GHz’e kadar çalışan yüksek performanslı koaksiyel zayıflatıcılar üretti.

Limiters

RF sınırlayıcılar, amplifikatörler ve yüksek frekanslı ADC’ler gibi pahalı, güce duyarlı ön uç bileşenleri korumak için kullanılan pasif düşük maliyetli entegre devrelerdir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?